3 skuteczne sposoby na promienny wygląd

sposoby na promienny wygląd

Przemęczenie, niewystarczająca ilość snu, mała ilość wody, stres, to wszystko odbija się na wyglądzie naszej skóry. Co zrobić, by w dzisiejszych szybkich i intensywnych czasach zachować jak najdłużej zdrowy, młody i promienny wygląd? Podpowiadamy!

Oczy zwierciadłem duszy, czyli dbanie o skórę pod oczami

Zmęczenie odbija się głównie pod oczami, w postaci zmarszczek, opuchlizny, czyli tak zwanych worków pod oczami, sińców. Warto zatem dowiedzieć się, jak zadbać o skórę wokół oczu i stosować się do wszelkich wskazówek. A tak naprawdę nie są one skomplikowane. Najważniejsza jest regularność i dokładność. Dotyczą one zarówno demakijażu, jak pielęgnacji w postaci kremów, serum, toników, mleczek itd. Tylko tak możemy zadbać o promienny wygląd!

Rozjaśnienie cery

Promienna cera to cera świeża, jasna, pełna blasku. W uzyskaniu promiennej skóry niezwykle przydatna okazują się być antyoksydanty. Jednym z najsilniejszych jest witamina C. Główne korzyści z witaminy C dla skóry to właśnie rozjaśnianie przebarwień, ujędrnianie. Efektem jest zdrowszy, promienny wygląd!

Nawilżanie skóry

Sucha, zaczerwieniona skóra nie sprawia wrażenia zdrowej. Wręcz przeciwnie. Warto zadbać o jej stan i korzystać z kosmetyków ściśle dopasowanych do jej potrzeb. W przypadku przesuszonej skóry należy wyeliminować preparaty z drażniącymi substancjami, np. zapachowymi. Gdzie można nabyć takie bezpieczne kosmetyki? Wystarczy zerknąć w ofertę marki Dermalogica, by przekonać się, jak szeroki asortyment oferuje. Produkty są w pełni bezpieczne, a nawilżające kremy i preparaty wykazują wyjątkowo skuteczne działanie, które szybko poprawi stan skóry i sprawi, że będziemy mieć promienny wygląd!