Czy znasz najlepszy sposób na podkrążone oczy?

sposób na podkrążone oczy

Podkrążone oczy to stan, który łatwo zbagatelizować. Wszak często zdarza się, że jesteśmy zmęczeni, niewyspani i budzimy się z opuchlizną i sińcami pod oczami. Jeśli jednak taki stan pojawia się bez wyraźnej przyczyny, to koniecznie należy udać się do lekarza. W tym wpisie skupimy się jednak na sposobach z radzeniem sobie z podkrążonymi oczami, będącymi rezultatem nieprzespanej nocy, chronicznego zmęczenia, braku odpowiedniej dawki odpoczynku itp.

Domowy sposób na podkrążone oczy

Wśród najbardziej popularnych metod znajduje się prosty, domowy sposób na podkrążone oczy. Praktycznie każdy ma go w swojej zamrażarce. Ów domowy sposób na podkrążone oczy to nic innego jak kostki lodu, które trzymamy w zamrażalniku, by delektować się pysznymi, mocno schłodzonymi napojami. Jest tu jednak bardzo ważna zasada. Nie wolno przykładać kostek lodu bezpośrednio na skórę. Należy umieścić je w woreczku, a ten owinąć ściereczką bądź ręcznikiem i dopiero w takiej postaci zastosować na cienie pod oczami.

Drogeryjny, skuteczny sposób na podkrążone oczy

Skuteczny sposób na podkrążone oczy ze sklepu? Jest ich wiele? Wszak sklepowe półki wypełnione są różnorakimi specyfikami, żelami, serum czy kremami. Jednak najbardziej skuteczny sposób na podkrążone oczy to nie kosmetyki, a żelowe okulary, które należy schłodzić przed użyciem. Jeżeli tylko rano dostrzeżesz, że Twoje oczy są opuchnięte, zaczerwienione, mają sińce, to warto sięgnąć po żelowe okulary. Efekt będzie widoczny bardzo szybko!

Domowo-sklepowy sposób na podkrążone oczy

Co kryje się pod domowo-sklepowym sposobem? Otóż bardzo prosta odpowiedź! Jest nią ogórek, zakupiony w sklepie, a pokrojony w plasterki i nałożony pod oczy już w domu! Ogórek jest znanym od dawna sposobem na podkrążone oczy, a także na rozjaśnienia cery. Ta metoda z zastosowaniem zielonego warzywa niweluje nie tylko opuchliznę, ale także przebarwienia.