Top 3 kosmetyki na wiosnę 2020

kosmetyki na wiosnę 2020

Wiosna 2020 zaskakuje. Są dni i noce wyjątkowo ciepłe, ale zdarzają się i takie, kiedy musimy sięgnąć po jesienną kurtkę. Wiele osób cierpi z powodu złego samopoczucia związanego ze zmianami ciśnienia. Cierpi także i skóra, ale tylko ta, która nie jest odpowiednio pielęgnowana. Warto dowiedzieć się, jakie kosmetyki na wiosnę 2020 pozwolą zachować stan skóry w idealnym stanie i przygotować ją na nadchodzące wielkimi krokami lato 2020!

Kosmetyki oczyszczające

Bardzo ciepłe dni, jakich nie brakuje wiosną 2020 są oczywiście wyjątkowo przyjemne, jednak wówczas nasza skóra bez wątpienia produkuje większą ilość sebum. Aby jej pomóc, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości kosmetyki oczyszczające. Powinny one być jednocześnie skuteczne i delikatne. Jak je znaleźć? Wystarczy sprawdzić ofertę marki Dermalogica. Kosmetyki oczyszczające sygnowane logiem tej marki wyróżniają się tym, że w swym składzie nie mają mydła oraz posiadają pH, które jest optymalne dla skóry. Nie powodują one podrażnień, zaczerwieniania, alergii, co jest niezwykle ważne, szczególnie, jeśli mamy cerę wrażliwą.

Serum chroniące skórę

To absolutny hit kosmetyczny na wiosnę 2020. Silnie skoncentrowane serum to prawdziwa bomba witamin i skuteczna ochrona przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Wiele osób zastanawia się, co wybrać, serum czy krem? My podpowiadamy, oba produkty powinny znaleźć się wiosną 2020 w kosmetyczce, jednak serum zdecydowanie silniej wzmocni mechanizmy obronne skóry.

Krem pod oczy

Silne słońce, suche powietrze to wszystko może skutkować przesuszoną skórą pod oczami. Wiosną 2020 przyda się zatem skuteczny krem pod oczy, który pozwoli zwalczyć pierwsze oznaki starzenia się skóry, a także ochroni ją. Jak wiadomo, skóra pod oczami jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa, dlatego warto odpowiednio o nią zadbać.